Social Icons

facebook

niedziela, 21 lipca 2013

Opowieści o ziołach

Na początku przedstawiamy Wam jedną z wielu ciekawych książek o ziołolecznictwie Stefanii Korżawskiej.  Autorka zabiera czytelnika do urokliwego świata roślin i daje możliwość obcowania z naturą oraz poznania niesamowitych właściwości ziół.


Zdrowym i młodym być

Cytat z książki: Nic nie ukoi nerwów tak jak zapach świeżych ziół – kontakt z przyrodą czyni, że jesteśmy spokojniejsi, bardziej otwarci na ludzi i o otaczający świat. Warto więc przenieść te cudowne, sielskie, anielskie zapachy do mieszkań i miejsc naszej pracy, gdzie najczęściej pachnie odległą i nieprzyjazną człowiekowi chemią. (s.95)


Jeśli wierzymy w dobroczynne działanie ziół, to z pewnością warto zwrócić uwagę na książkę Stefanii Korżawskiej „Zdrowym i młodym być”. Znajdziemy tutaj wiele przepisów, które pomogą nam w mądry sposób zadbać o zdrowie. Autorka zachęca nas, abyśmy powrócili do natury i w ziołach szukali lekarstwa na przeziębienie, czy grypę. Ponadto znajdziemy tu również wiele przepisów, które pomogą nam  przywrócić młodość naszej skórze. Lektura ta pomoże wyciszyć się nerwusom, podpowie, co mają robić osoby przemęczone pracą umysłową oraz zadba o nasze dobre samopoczucie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz